eng
Malacky
21:45
Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF
Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF - photo 1 Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF - photo 2 Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF - photo 3 Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF - photo 4 Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF - photo 5
Renewed: 30 July 2020, 13:09

Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov ProfiFlaker FBF

24,700/piece
Normit Food
project Manager
,  Malacky, SK
Flagma member since 6 September 2018

Description

Rezačka / sekačka, drvič mrazených blokov (Frozen Block Flaker) série ProfiFlaker FBF je určený pre rezacka ProfiFlakervysoko intenzívne drvenie (sekanie) zamrznutých blokov mäsa, masla, margarínu, štiav a podobných produktov priamo z chladiaceho skladu bez predchádzajúceho rozmrazenia. Je vybavená systémom pneumatického podávania blokov so zosilnenými vodidlami na lineárnych ložiskách.
ProfiFlaker je stroj určený na drvenie (sekanie) mrazených produktov (mäsa, rýb, ovocia a pod.) do podoby "vločiek" rôznych (nastaviteľných) rozmerov. Vďaka tomu je daný mrazený produkt ihneď použiteľný na ďalšie spracovanie. Zabezpečuje to rotačný pohyb bubna s nožmi vo vnútri stroja s pneumatickým posúvaním mrazených blokov rôznych rozmerov o teplote do - 30 °C. Rozmery drvených častí je možné regulovať podľa konkrétneho produktu pomocou hrúbky upevnených nožov. Rezačka s rotorom umožňuje zachovať štruktúru mrazenej suroviny – vlákniny, ktorá je nevyhnutná pre výrobu napr. mletého mäsa pre klobásky či párky. Po rozdrvení nadobúdajú mrazené produkty tvar neveľkých "vločiek", ktoré sú taktiež následne ľahko spracovateľné v kuteroch alebo homogenizátoroch. Výsledný produkt (mrazené vločky) padajú zo stroja priamo do vozíka typu "korytnačka", ktorý sa môže upevniť na zariadenie alebo len k nemu posunúť na kolieskach.

Výhody:
- Jednoduchá a bezpečná obsluha - mrazené bloky sú vkladané z nakladacieho stola do komory, v ktorej sú tlačené pneumatickým ramenom na rezný valec.
- Použiteľná na mrazené mäso, hydinu, zeleninu, ryby, atď.
- Automatické pneumatické posúvanie mrazených blokov s vysokou efektivitou - tento stroj je schopný spracovať hocijaký mrazený blok bežnej veľkosti a dosahuje kapacitu 6000kg/h vďaka integrovanému pneumatickému ramenu.
- Robustná konštrukcia - stroj má veľmi pevný rám a celý je zhotovený z vysoko kvalitnej nerezovej oceľe, čo zabezpečuje hygienu a ľahké čistenie.
- Spracuje mrazené bloky do -30 °C na vločky.
- Narezané vločky padajú priamo do vozíka (nie je súčasťou stroja).
- Po doručení je pripravený na okamžité používanie.

Zosilnená konštrukcia a použitá prvotriedna kalená nožová oceľ garantuje efektívnosť , dlhú životnosť zariadenia a minimálne náklady na údržbu a výmenu pracovných nástrojov.

Veľmi tichá prevádzka. Tlmiace podložky zaisťujú mäkkosť a nízku hladinu hluku počas práce.

Trojlineárne podávanie – nakládka blokov sa realizuje pomocou 2 vodidiel a centrálnych pneumatických valcov. Podávacia platforma je vybavená zubami pre fixáciu blokov. Všetky pneumatické uzly sú plne chránené pred vniknutím častíc produktu. Navrhnutý systém čistenia stlačeného vzduchu v pneumatickom systéme.

Rýchlo otvárateľný zosilnený kryt umožňuje jednoduchý prístup pre údržbu ku všetkým vnútorným povrchom drviča.

Univerzálnosť. Nastaviteľná hrúbka rezu (posúvaním platformy). V závislosti od stanovených parametrov je možné rozomletie bloku nielen na jemno (zdvihnutím platformy) s hrúbkou od 2 mm ale aj na hrubé kúsky do 100 mm, ktoré budú odlomené z celého bloku. Rýchlosť podávania bloku je nastaviteľná. Okrem použitia pre tuky je drvič série ProfiFlaker efektívny pre rozomletie zamrznutých blokov mäsa, rýb, hydiny aj s kosťami, zamrznutých blokov štiav a podobných produktov.

Zosilnená konštrukcia
Drvič ProfiFlaker je vybavený silným bezpečným rámom, ktorý zaisťuje stabilitu celej konštrukcie a umožňuje zariadenie umiestniť aj na nerovný povrch (s uhlom sklonu do 15 stupňov) s pomocou nastaviteľných nôh.

Všetky bočné plochy sú zhotovené z hrubej brúsenej nerezovej ocele.

Zosilnené ložiskové uzly

Rotor je dodávaný s nožmi z vysokokvalitnej kalenej nerezovej ocele s obojstranným ostrením, čo dvojnásobne predlžuje ich čas prevádzky do potrebného nabrúsenia.

Ad number: 1754537   |  views: 93  
,  Malacky, SK
Flagma member since 6 September 2018

Similar ads

5
Drvič na zhutňovače Shredder
5,111/pc  
Wholesale price
€5,111-19,966/pc
Аверс-Агро, LLC, UA, 32 km +2 ads
Zvažujeme možnosti jednorazového nákupu alebo predaja pre vašu krajinu. Rink zvyšky drvič rastlín "Shredder" kostry bubny s priemerom 470mm,...
Show more
Contact the company
Normit Food
project Manager
By phone
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account